Biurko za miastem

Pracuj zdalnie z klimatycznego domu na skraju Roztocza!

Znakomita większość z nas zaczęła pracować zdalnie a co za tym idzie  możemy wykonywać nasze obowiązki w dowolnym miejscu z dostęp do szybkiego i niezawodnego INTERNETU.  Nie każdy posiada działkę za miastem, rodzinę czy też przyjaciół gdzie mógłby na chwilę zmienić  swoje otoczenie. Czasem też potrzebujemy spokoju , skupienia i przestrzeni. Myśląc o tych wszystkich osobach udało nam się stworzyć spokojny, bezpieczny i klimatyczny dom z pięknym ogrodem, który jest położony na skraju Roztocza.

W naszym domu znajdziecie wszystko co jest potrzebne do komfortowej pracy: przestrzeń, szybki Internet (przewodowy), biurka, dodatkowy profesjonalny monitor oraz zasilacz awaryjny. Można u nas zaparzyć kawę na wiele sposobów aby nasze działania stały się jeszcze skuteczniejsze .  A chcąc się z relaksować można sięgnąć do naszej bogatej biblioteczki, posłuchać jednej z wielu płyt CD, winyli albo obejrzeć film. Miłośnicy gotowania mogą upichcić coś na starej węglowej kuchni. Idealnym miejscem do relaksu jest nasz ogród lub spacer nad pobliską rzekę lub do lasu.  Jest to również doskonałe miejsce wypadowe do eksploracji Roztocza.

Komfort, spokój, możliwość  koncentracji sprawia, że praca zdalna staje się jeszcze przyjemniejsza i bardziej efektywna.

Jeśli szukacie takiego miejsca to „u bram Roztocza” jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu długoterminowego 😊