Dla dzieci

W naszym domu pamiętamy o najmłodszych dlatego na każdym kroku czekają na nich niespodzianki: huśtawki, basen dmuchany, ogród pełen miejsc na kryjówki, idealnych do zabawy w chowanego lub podchody.
W wewnątrz domu stół z piłkarzykami, gry, puzzle, mnóstwo słuchowisk i bajek na płytach winylowych, kredki, plasteliny a dla tych co nie mogą oderwać oczu od ekranu, bajki na DVD. Obok domu jest boisko na którym można grać w piłkę nożną, kosza czy siatkówkę.
W domu do dyspozycji gości mamy również rowery.
Teren wokół domu jest bezpieczny i ogrodzony a dzieci mogą tam spędzać czas godzinami.

Po sąsiedzku można wynająć również kajaki i urządzić spływ rzeką Por lub wybrać się do pobliskiego Michalowa lub Zwierzyńca na spływ Wieprzem.

W niedalekiej odległości od Turobina można znaleźć kompleksy basenowe w Janowie Lubelskim czy kryte pływalnie w Bychawie lub Biłgoraju.

Roztocze zimą nie kojarzy się z nartami ale zaledwie 20 minut drogi od naszego domu funkcjonuje najlepszy Ośrodek Narciarski Lubelszczyzny, Narciarski Raj u Rzetelskiego jest przygotowany na wszystko, nawet na brak opadów śniegu w zimie. Wszystko dzięki świetnie rozwiniętemu systemowi naśnieżenia oraz niezawodnych ratraków. Obecnie na terenie ośrodka można korzystać z 1 kolei krzesełkowej i 4 wyciągów orczykowych, oraz wyciągu „wyrwi rączka” dla najmłodszych. Pasjonaci białego szaleństwa mogą korzystać z 11 sztucznie naśnieżonych i oświetlonych tras oraz wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowbordowego.