O domu

U bram Roztocza to klimatyczny ponad 100-letni wiejski dom położony w otoczeniu pięknego ogrodu. Idealne miejsce na odpoczynek od miejskiego gwaru, choć nie jest oazą ciszy. Położone na typowej lubelskiej wsi pozwala odkrywać wszystkie jej uroki.

W domu znajdują się dwa pokoje, kuchnia i łazienka.
Pokój makowy z dwoma sofami i stołem. To w nim znajduje się kominek, który w chłodne wieczory daje przyjemne ciepło oraz nadaje klima. Biblioteczka wraz książkami oraz kolekcja filmów DVD, w której każdy powinien znaleźć coś dla siebie. 

Pokój makowy
Pokój makowy

Drugi pokój jazzowy tu stoi łózko i najważniejszy element sprzęt HI-FI wraz z gramofonem, na którym można posłuchać swojej ulubionej muzyki. Moją jest jazz więc w kolekcji płyt to muzyka jazzowa przeważa. Z pokoju jest wyjście na mały taras gdzie kawa w ciepłe poranki smakuje najwyborniej. Na ścianach znajdują się zdjęcia najwybitniejszych polskich jazzmanów wykonanych przeze mnie podczas koncertów. Tutaj znajdują się również książki, szczególnie mi bliskie o fotografii i podróżach.

Pokój jazzowy
Pokój jazzowy

Drewniana kuchnia jest w pełni wyposażona a jej serce stanowi stara kuchnia kaflowa, używana do chwili obecnej. O poranku często unosi się nad nią zapach świeżo parzonej kawy w kawiarce.

Drewniana kuchnia
Drewniana kuchnia

Przy domu jest drewniany taras z sofą i stołem obrośnięty winogronem, który daje przyjemny cień w słoneczne dni.


Do dyspozycji jest ogród wraz z zestawem mebli ogrodowych, grillem, miejscem na ognisko i huśtawką.

Zapraszamy do odpoczynku w naszym domu oraz odkrycia krainy najpiękniejszych lasów.