Udogodnienia

Nasz dom jest klimatycznym miejscem a zarazem praktycznie urządzonym i wyposażonym w to co nie zbędne a nawet trochę więcej.

W naszej kuchni znajduje się wszystko co jest potrzebne do gotowania ale również można przygotować tu przetwory z owoców i warzyw zebranych w naszym ogrodzie. Można tu znaleźć też wypiekacz do chleba.
Nasza kuchnia to raj dla miłośników kawy, którą można zaparzyć na wiele sposobów, zaczynając od ekspresu kolbowego poprzez kafeterkę, aero ekspres, dripper Hario a kończąc na oryginalnych tureckich tygielkach.

W łazience oprócz podstawowego wyposażenia znajdują się również pralka, suszarka do włosów, loko suszarka, suszarka do bielizny.

Przygotowaliśmy również wygodnie miejsce do pracy zdalnie. Dlatego posiadamy szybkie łącze internetowe oraz biurka z monitorami dla gości.

Myślimy również o naszych najmłodszych gościach oprócz atrakcji mam również wanienkę dla dzieci, łóżeczko turystyczne z wygodnym materacem, krzesełko do karmienia, przewijak, basen ogrodowy oraz najważniejsze nocnik.

Udogodnień w naszym domu jest dużo więcej, które ciężko jest zliczyć ale postaramy się je wymienić:

hamak, huśtawki, grill, gry planszowe, wysokiej jakości sprzęt audio z olbrzymią kolekcją płyt CD oraz winylami, dodatkową pościel i koce, meble ogrodowe, piłki do gry oraz dwa rowery do dyspozycji naszych gości.