Udogodnienia i wyposażenie

Nasz dom jest klimatycznym miejscem a zarazem praktycznie urządzonym i wyposażonym w to co nie zbędne a nawet trochę więcej. Dwa oddzielne pokoje z wygodnymi 3 łóżkami pozwalają na komfortowy pobyt max dla 6osób.

W kuchni znajduje się wszystko co jest potrzebne do codziennego gotowania – pełna zastawa, garnki, kuchenka gazowa, piekarnika ale śmiało można przygotować tu również przetwory z owoców i warzyw zebranych w ogrodzie czy upiec chleb.
Nasza kuchnia to przede wszytskim raj dla miłośników kawy, którą można zaparzyć na wiele sposobów, zaczynając od ekspresu kolbowego poprzez kafeterkę, aero ekspres, dripper Hario a kończąc na oryginalnych tureckich tygielkach.

W łazience oprócz podstawowego wyposażenia znajdują się również pralka, suszarka do włosów, suszarka do bielizny, podstawowe kosmetyki, ręczniki.

Przygotowaliśmy również wygodnie miejsce do pracy zdalnie. Dlatego posiadamy szybkie łącze internetowe oraz dwa biurka z monitorami do pracy czy nauki.

Myślimy również o Naszych najmłodszych Gościach -oprócz atrakcji mam dla nich również :

  • wanienkę do kąpieli
  • łóżeczko turystyczne z wygodnym materacem
  • krzesełko do karmienia
  • przewijak
  • nocnik

Udogodnień w naszym domu jest dużo więcej, wręcz ciężko jest je wszystkie zliczyć ale postaramy się je wymienić:

hamak, huśtawki, grill, gry planszowe, wysokiej jakości sprzęt audio z olbrzymią kolekcją płyt CD oraz winylami, dodatkową pościel i koce, meble ogrodowe, piłki do gry oraz trzy rowery.

W sezonie letnim pozostawiamy basen ogrodowy a także od sezony 2021 nowość ogrodową wannę.

Przy dłuższych pobytach oraz za dodatkową opłatą istnieje możliwość wynajęcia jaccuzzi ogrodowego.